Masky - Sikra, prezentace akad.sochařky Simony Krausové

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Tvorba z kůže

Kožené masky vyrábím speciální technologií tvarování kůže na kopyto - vzor obličeje. Inspiruji se klasickými benátskými maskami, ale i zcela volně vytvářím nové motivy. Jsem schopná vyrobit velmi luxusní klasickou masku pro ples, stejně jako šílenou masku pro kostýmovou párty nebo pro experiment ve fotografii a filmu. Každá maska je originál, některé motivy mohu opakovat, nikdy však nejsou dvě masky zcela stejné. Možnosti zdobení jsou velmi široké, od vyrývání, přes různé barevné variace, po zdobení kovovým prachem a aplikacemi či šitím.
Cena se odvíjí od náročnosti masky, zcela jednoduché modely mohou začínat na 500kč, v průměru počítejte 750kč, při náročnějších prvcích a vyšší spotřebě kůže se cena pohybuje od 1000kč.

Neváhejte mě oslovit s jakýmkoli nápadem. Používám ženskou a mužskou verzi kopyta, proto při objednávce nezapomeňte uvést požadovanou velikost. Na specielní objednávku je možné vytvořit osobní kopyto - maska pak zcela dokonale sedne na obličej nositele, je to však výrazně náročnější služba a je potřeba osobní účast zákazníka pro vzetí formy.

 
Hledat
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky